Najbolje ocenjeni štand u Master hali na Poljoprivrednom sajmu 2023

Svih dana sajma neko od naših članova je bio na sajmu poljoprivrede u Novom Sadu, na našem YT kanalu smo istakli neke izlagače poljoprivredne mehanizacije i traktora a sada je došao na red da istaknemo i ćiji je štand bio najbolji u Master Hali Novosadskog sajam, i po našem skromnom mišljenju to je bio štand Pokrajinskog Sekretarijata za Poljoprivredu !

Razlozi zašto smo se mi u Poljo-klubu odlučili za taj štand su bili sledeći: uvek je bilo bar 10 zaposlenih na štandu + profesionalno su davali informacije i uputstva + bili su srdačni + na štandu su se održavale i dodatne aktivnosti, poput radionica i panel diskusija…. i kad se sve sabere i uporedi sa ostalima njihov štand i usluga je, po našem mišljenju bila na zavidnom nivou.

 

 

Leave a Reply